Visit Us On InstagramVisit Us On Facebook

Recepcia: +421 917 635 168

FITNESS & CARDIO

V našom Fitness & Cardio centre je pre Vás pripravených 56 stanovíšť vybavených moderným posilňovacím zariadením. Na základe osobného pohovoru pre Vás vypracujeme optimálny tréningový a regeneračný program zameraný na celkovú rekondíciu Vášho tela. V prípade potreby sa Vám bude venovať osobný tréner, ktorý bude rekondičný program prispôsobovať Vašim denným možnostiam. Dohliadne na správnu techniku cvičenia a na Váš stravovací režim. Bude pre Vás tým pravým motivátorom na ceste za Vašimi spoločnými cieľmi.

InPulse FITNESS Centrum pôsobí v oblasti osobného trénerstva, redukčných kurzov, vypracúvame na mieru šité tréningové plány a jedálničky. Naši tréneri spolupracovali pri príprave kulturistov a fitnesiek ktorí získali svetové a európske primáty. Podieľali sme sa na príprave hokejového týmu HC Košice, ŠKP Poprad a SKI Kežmarok. Naši tréneri zabezpečujú kondičnú prípravu basketbalistkám Dobrí Anjeli Košice a basketbalistom Slávie TU Košice.
InPulse FITNESS Centrum samozrejme nie je len pre vrcholových športovcov, ale je tu hlavne pre bežných ľudí, ktorí chcú začať cvičiť a nevedia si rady ako začať, zbaviť sa nadváhy a prebytočného tuku, pre každého kto si chce vyformovať postavu a urobiť niečo pre seba a pre svoje zdravie. Práve preto sme vytvorili balík služieb pod názvom redukčný kurz, ktorý sa stal veľmi populárny medzi našimi zákazníkmi.
V našom InPulse FITNESS Centrum sa ako najúčinnejší a najreálnejší spôsob znižovania telesnej hmotnosti doteraz preukázal tzv. komplexný prístup, známy aj ako komplexný manažment obezity. Pozostáva so 4 pilierov – výživy, fyzickej aktivity, zmeny životného štýlu a v ďalšej etape príslušnej farmakoterapie. Každému klientovi individuálne pripravujeme program, ktorý je navrhnutý na základe podrobnej analýzy jeho fyzických dispozícií. Začína sa to prvým pohovorom, vypísaním dotazníka. A na základe týchto informácií vypracuje na mieru šitý individuálny tréningový režim, zásady stravovania, prípadne navrhneme dávkovanie vhodných doplnkov výživy. Klient si má možnosť vybrať spomedzi viacerých profesionálnych osobných trénerov, ktorý združuje naše fitness centrum pod vedením Milana Čížeka, reprezentačného trénera kulturistiky a fitness. Našimi trénermi sú: majsterka sveta vo fitness Natália Lenártová, Jana Kolbaská, Dana Čížková, diplomovany tréner Fakulty telesnej výchovy a športu, profesionálny tréner Marian Prezbruchý.

Štruktúra fitnesscentra

Všeobecné informácie:
Plocha:

  • 525 m2

Vybavenie:
Posilňovacia ZÓNA:
Posilňovacie stroje: Hammer strength, Dafe, Sportmar
Rozpätie jednoručiek: 0,5 kg – 42,5 kg
Počet stanovísk: 43
Cardio ZÓNA:
5x Bicykel – elektromagnetický Technogym
5x Treadmill – bežiaci pás Life Fitness
2x Orbitrek – Life Fitness
2x Stair Master
Steper – Technogym
Veslovací trenažér – Concept2

Doplnkové služby:
Fitness Inštruktor:
Informácie 0915 984 571, 0907485 501

Tréningové plány:
áno, na čísle 0915 984 571, 0907485 501

Osobný tréner:
Výber podľa želania

Fitness Bar:
nealko nápoje, iontové, proteínové a sacharidové kokteily, proteínové, energetické tyčinky, spaľovače, creatinové produkty

Doplnky výživy:
Scitec Nutrition, ATP Nutrition, Nutrend

Zázemie:
Šatňa MUŽI, počet skriniek 33

Šatňa ŽENY, počet skriniek 40

Informácie:
Telefón:
+421 917 635 168 – recepcia, 0915 984 571, 0907 485 501

E-mail:
inpulsefitness@gmail.com, cizekifbb@hotmail.com, dankacizkova@hotmail.com

Osobný Tréning

Osobný tréning je najindividuálnejšia forma starostlivosti o klientov Fitness centra Inpulse.

Podľa našich skúsenosti a poznatkov, osobné tréningy, ktoré ponúka veľká väčšina fitness centier sú prioritne zamerané na peňaženky klientov, pričom zďaleka neposkytujú najodbornejšiu starostlivosť a individuálny prístup.

Poradenstvo v záťaži pri iných športových aktivitách:

Test svalových disbalancií, na základe ktorého Vám vypracujeme optimálny tréningový program, ktorý bude prispievať k odstráneniu vašej svalovej nerovnováhy.
Individuálne stanovenie optimálného rozsahu pulzovej frekvencie pre Váš kardio tréning, vďaka ktorému dosiahnete najvyšsiu možnú efektivitu v boji proti podkožnému tuku.
Stanovenie dlhodobých a krátkodobých cieľov.
Optimalizácia Vášho denného tréningového zaťaženia podľa stavu aktuálnej výkonnosti s ohľadom na Váš denný režim, pracovné zaťaženie, chorobu atď.
Sledovanie efektivity tréningu prostredníctvom sledovania biochemickej a srdcovo cievnej odozvy organizmu na absolvovanú záťaž.
Poradenstvo v oblasti Vašej dietológie a výźivy, vypracovanie podrobného dietologického režimu.
Poradenstvo v záťaži pri iných športových aktivitách.